Bečići: Perla černohorského pobřeží

Bečići

Bečiči, malebné město v obci Budva v Černé Hoře, je jedním z nejkrásnějších a nejpopulárnějších letovisek na Jaderském pobřeží. Toto město, známé svou nádhernou pláží a relaxační atmosférou, je ideálním místem pro ty, kteří hledají kombinaci odpočinku na pláži a kulturních zážitků.

Nádherná pláž

Bečiči je domovem jedné z nejdelších a nejkrásnějších písečných pláží v Černé Hoře. Pláž, dlouhá 1950 metrů, je známá svým jemným zlatým pískem a křišťálově čistou vodou. V roce 1935 získala pláž v Bečiči v Paříži cenu Grand Prix jako nejkrásnější písčitá pláž v Evropě.

Ubytování a služby

Bečiči nabízí široký výběr ubytování, od luxusních hotelů po útulné penziony. Některé z nejznámějších hotelů, jako je Hotel Mediteran, Iberostar Bellevue a Queen of Montenegro, byly nedávno zrekonstruovány a nabízejí prvotřídní služby a pohodlí. Hotel Splendid, pětihvězdičkový resort, který je považován za nejluxusnější hotel v Černé Hoře.

Aktuální nabídka ubytování v černohorském letovisku Bečiči za nejlepší ceny s možností online rezervace

Atrakce a aktivity

Kromě lenošení na pláži nabízí Bečiči řadu aktivit a atrakcí. Návštěvníci mohou využít vodní sporty, jako je plavání, šnorchlování a potápění, nebo se vydat na procházky po okolních kopcích a užívat si nádherné výhledy na Jaderské moře.

Okolí Bečiči

Bečiči je situováno jen kousek od historického města Budva, což umožňuje návštěvníkům snadno prozkoumat tuto fascinující oblast. Budva je známá svým dobře zachovaným středověkým městem, živým nočním životem a kulturními festivaly.

Proč navštívit Bečiči

Bečiči je ideálním místem pro ty, kteří hledají relaxaci na jedné z nejkrásnějších pláží v Evropě, zároveň s možností prozkoumat bohatou kulturu a historii Černé Hory. Ať už hledáte klidnou dovolenou na pláži nebo dobrodružství v okolních horách a historických městech, Bečiči nabízí něco pro každého.

Mapa