Vídeň (Wien)

Vídeň, Rakousko, duben 2018 Vídeň Vídeň (Wien, Vienna) je největší rakouské město a také hlavní město Rakouska. Město leží v sverovýchodním Rakousku na řece Dunaj poblíž Více »

Helsinky

Helsinky jsou hlavní město Finska a také největší přístav ve Finsku, ležící na jihu země na pobřeží Baltského moře. Centrum města leží na poloostrově ve Finském Více »

Stockholm

Stockholm, hlavní a největší město Švédského království. Metropole rozkládající se na východním pobřeží Švédska mezi jezerem Mälaren a Baltským mořem. ZDE SI MŮŽETE STÁHNOUT PDF VERZI Více »

Kodaň

Kodaň, hlavní a největší město Dánského království. Kodaň leží na východním pobřeží ostrova Sjælland a z části také na ostrově Amager a také na několika přírodních Více »

 

Basilej, Švýcarsko

Basilej (Basel)

Průvodce do kapsy pro Basilej, třetí největší švýcarské město, hlavní město kantonu Basel-Stadt (Basilej-město), město na břehu Rýna v severozápadní cípu Švýcarska, ležící na hranicích Švýcarska, Francie a Německa najdete zde

Ženeva, Švýcarsko

Ženeva, Švýcarsko

Průvodce do kapsy pro Ženevu, druhé největší švýcarské město, hlavní město kantonu Ženeva a hlavní středisko francouzsky mluvící části Švýcarsky, ležící na břehu Ženevského jezera v západní části Švýcarska u hranic s Francií najdete zde

Vranov nad Dyjí

Vranov nad Dyjí

Nový Průvodce do kapsy pro Vranov nad Dyjí, městýs, který je známý především díky svému zámku, jenž se vypíná na ostrohu nad řekou Dyjí a také díky Vranovské přehradě, která je velmi oblíbeným místem pro letní rekreaci najdete zde.

Valtice, ČR

Valtice

Nový Průvodce do kapsy pro Valtice, vinařské město na Jižní Moravě se známým valtickým zámkem, který je součástí Lednicko-valtického areálu najdete zde.

Záhřeb (Zagreb), Chorvatsko

Záhřeb, Chorvatsko

Nový Průvodce do kapsy pro Záhřeb, hlavní město Chorvatska najdete zde.

Malbork, Polsko

Malbork, Polsko

Nový Průvodce do kapsy pro Malbork, město známé především svým křižáckým hradem, který je největší cihlovou stavbou na světě a také největší gotickou stavbou vůbec. zde.

Gdyně, Polsko

Gdyně, Polsko

Nový Průvodce do kapsy pro Gdyni, město na pobřeží Baltského moře, velký námořní přístav, jedno z nejoblíbenějších letovisek na Baltu a také spolu s Gdaňskem a Sopoty součást Trojměstí najdete zde.

Powered by WordPress | Theme Designed by: Free WpThemes Blog | Thanks to www.porada.blog.onet.pl, Magazine WordPress Themes and WPT